Today : 1393/08/08 - 19:23

با مجوز رسمی از وزرات فرهنگ و ارشاد

تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی و برگزاری کنسرت
فروش بلیط کنسرت های: برج میلاد، اریکه ایرانیان ، تالار وحدت، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

شرایط تست صدا و اسپانسری

اکادمی موسیقی غزل در ایران با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد. هدف اصلی از انجام تست صدا در زمینه های تست خوانندگی ،تست گویندگی ،تست کر(همخوان) ، شناسایی صداهای ماندگار و استعدادهای ناشناخته است. در آکادمی موسیقی غزل هنر قابلیت های صدا ، شناسایی ، آموزش و رشد داده میشود تا اثری بیاد ماندنی تولید شود.

گویندگی

از جمله فعالیت های این موسسه تولید کتاب های گویا می باشد . صنعت کتاب گویا که در واقع صوتی نمودن مطالب کتاب ها می باشد و تمام مقاطع سنی را در بر دارد . صداهای مناسب گویندگی در . . .

علی چراغعلی: بعد از «کیتارو»، «یانی» را به ایران می‌آوریم

تهیه کننده کنسرت یک چهره جهانی موسیقی در ایران، از فروش رفتن بیش از پنج هزار بلیت این کنسرت در تهران خبر داد. کنسرت «ماسانوری تاکاهاشی» معروف به «کیتارو» 23 و 24 مهرماه در تهران برگزار می‌شود تا پس از اجرای برنامه

قطعه «زخم» با صدای «محمد علیزاده»

«محمد علیزاده» که این روزها مشغول برگزاری تور کنسرت‌های خود در نقاط مختلف کشور است، قطعه ی جدیدی منتشر کرد. این قطعه ...

روایت حمید متبسم و سالار عقیلی از «تو»

کنسرت «تو» به آهنگسازی حمید متبسم و خوانندگی سالار عقیلی شب گذشته در مرکز همایشهای برج میلاد برگزار شد. به گزارش موسیقی ما در این کنسرت که به تهیه کنندگی افشین معصومی مدیر موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار شب گذشته در دو سانس . . .

وزیر ارشادبه بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر پيام داد

وزیر ارشاد به بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر پيام داد؛ : موسیقی می‌تواند در تحولات جامعه نقش مهم و مثبتی ایفا کند . . .

آلبوم «شخصی» با صدای «فرزاد فرزین»

آلبوم جدید «فرزاد فرزین» از صبح امروز، 21 بهمن به صورت همزمان در تهران و شهرستان منتشر شد. آلبوم «شخصی» جدیدترین اثر فرزاد فرزین پس از. . .

کنسرت «محمد اصفهانی» برگزار می شود

«محمد اصفهانی» خواننده با سابقه کشور که آخرین بار تیر ماه سال جاری کنسرت موفقی در برج میلاد تهران برگزار کرده بود، هفته پایانی بهمن ماه 1392 در . . .

  • امروز : 12932
  • دیروز : 1749
  • کل : 293327
  • بازدید شما : 1
  • این صفحه : 133103
  • آنلاین ها : 3
  • ای پی شما : 54.91.47.154

Powered By : Kiamiix Portal V1.3